ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 5831059
nr 583 1059
1800-tal mahogny, höjd: 65
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 18 maj 2009
kl 18:16:18
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr